0سبد خرید
02166680105با ما تماس بگیرید:
بهترین میلگرد برای ساختمان سازی

مطمئنا شما نیز کم‌ و بیش با اهمیت میلگرد و استفاده از آن در سازه‌ها با خبر هستید. دلیل این ‌که میلگرد ها در نمونه‌های مختلفی توسط تولیدکنندگان متعددی به بازار عرضه می‌شوند را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم.شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد به صفحه مورد نظر مراجعه فرمایید.

پیدا کردن بهترین نمونه برای ساختمان ‌سازی با چالش‌هایی روبه رو است. درحقیقت کسب اطلاعات کافی در مورد این محصولات می‌تواند در افزایش ساخت و کیفیت ساخت‌وساز و همچنین به مقاومت ساختمان‌ها در برابر عوامل طبیعی و یا غیرطبیعی کمک بسزایی کند.

تمام میلگرد هایی که در بازار ایران موجود هستند، براساس فاکتورهایی قیمت‌گذاری می‌شوند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و همچنین قیمت روز میلگرد روی لینک کلیک کرده یا با کارشناس ما در ارتباط باشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص این‌ که بهترین میلگرد برای ساختمان سازی در بازار کدام است؟ اطلاعات کامل و جامعی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

می‌توان با اطمینان کامل گفت که وجود میلگرد باکیفیت و مستحکم به‌ طور مستقیم روی نتیجه و یک پروژه عمرانی تاثیرگذار خواهد بود. در واقع اگر این محصولات دارای کیفیت و عملکرد مناسبی نباشند، نه‌ تنها در مدت ‌زمان کوتاهی باعث شکستگی بتن‌ها خواهند شد، بلکه در مقابل عواملی نظیر زلزله دوام نمی‌آورند.

به‌ همین خاطر است که می‌گوییم حتما برای خرید میلگرد به‌خوبی دراین‌باره تحقیق کنید و حتما به مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراجعه کنید.

خرید میلگرد در بازار


پیش‌از این‌که بخواهیم در مورد بهترین میلگرد برای ساختمان‌ سازی در بازار صحبت کنیم، بهتر است که در مورد ویژگی‌های بهترین نوع این محصول توضیحاتی را بیان کنیم.

در وهله اول باید بگوییم که میلگرد یک مقطع فولادی بوده که به‌ منظور افزایش مقاومت کششی در بتن و پروژه‌های ساخت‌وساز استفاده می‌شود.

این مقطع فولادی با عنوان آرماتور نیز در میان افراد معروف است. میلگرد ها در انواع ساده، آجدار، پیچیده و ... و به تولید می‌رسند. هدف اصلی از ایجاد آج روی میلگرد ها بالا بردن درگیری مقاطع در بتن می‌باشد.

در واقع این موضوع کمک می‌کند تا میلگرد در بتن بهتر گیر کرده و به استحکام سازه‌ها به‌صورت چشمگیری کمک نماید. قطر استانداردی که برای این مقطع فولادی در نظر گرفته‌ شده از 6  تا 600 میلی‌متر است.

این محصولات در قطر‌ های 6 ‌تا حداکثر 32 میلی‌متر در بازار ایران به ‌راحتی قابل دسترسی می‌باشند. اما درصورتی‌که نیاز به خرید قطرهایی بزرگ ‌تر باشد، از شما باید این محصولات را به‌ صورت سفارشی خریداری کنید.

بهترین میلگرد ها در بازار ایران کدام اند؟

بهترین میلگرد برای ساختمان سازی


 می‌توان گفت که میلگردها در گروه بندی جهانی می‌توانند با یکدیگر تفاوت داشته باشند. به ‌طور مثال در کشور ژاپن که یکی از مناطق بسیار زلزله‌خیز است، از روش آلیاژ برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود و در کشور در کشورهای اروپایی نیز که احتمال زلزله پایین است، برای ساخت میل ‌گرد از روش ترمکس استفاده می‌گردد.

در کشور ما به دلیل تنوع در هوا و همچنین امکان زلزله متوسط از تمامی استانداردهای دنیا به ه‌صورت ترکیبی جهت ساخت این مقاطع استفاده می‌شود.

این موضوع که بهترین میلگرد برای ساختمان‌ سازی در بازار کدام است؟ خیلی قابل پاسخ نیست. به‌ عبارت ‌دیگر نمی‌توانیم به‌ طور دقیق به شما بگوییم که کدام میل‌گرد از همه نظر نسبت‌ به دیگر مدل‌ها تمایز دارد.

زیرا این محصول ای مدل‌های مختلفی داشته و همچنین استفاده از آن می‌تواند به عوامل گوناگونی بستگی داشته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به منطقه، محل استفاده، از لحاظ اقتصادی و کاربردی که دارد، اشاره کرد.

اما در حال ‌حاضر استفاده از یک سری از میل‌گردها و رواج بیشتری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مدل‌های اپوکسی، اروپایی، گالوانیزه  و فایبرگلاس اشاره کرد.

معرفی بهترین تولید کنندگان میلگرد 

خوشبختانه در کشور ما کارخانه‌های مختلفی وجود دارند که در زمینه تولید مقاطع فولادی فعالیت می‌کنند و تا به امروز توانستند این محصولات را در کیفیتی مطلوب و رضایت ‌بخش به مشتریان ارائه دهند. ازجمله برترین تولیدکنندگان کشور برای تولید میلگرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ذوب ‌آهن اصفهان 
  • فولاد کویر کاشان
  • فولاد کاوه 
  • شرکت فولاد قزوین
 سخن پایانی 

میلگردها جزو مقاطع فولادی پراهمیت در پروژه‌های عمرانی هستند که می‌توان آن‌ها را یک عضو جدا نشدنی در ساخت‌وساز دانست.

این ‌که بهترین میلگرد برای ساختمان ‌سازی در بازار کدام است؟ به عوامل مختلفی نظیر اینکه: نیاز شما، نوع میلگرد و همچنین کیفیت محصول درخواستی شما چگونه است بستگی خواهد داشت.

مجموعه ما سالیان زیادی است که در زمینه ارائه آهن‌آلات مختلف به فعالیت می‌پردازد شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت میلگرد، قیمت پروفیل، ورق نبشی و ... با کارشناس ما در ارتباط باشید.